sinif
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
sinif

Salamlar

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AxtarAxtar  Qeydiyyatdan keçinQeydiyyatdan keçin  Giriş  

Futbolcunun sevgilisine yazdigi mektub

MüəllifIsmarıc
Admin
Admin
Admin

İsmarıc sayı : 20
Şəhər/ölkə : Baki
Registration date : 08/11/08

Futbolcunun sevgilisine yazdigi mektub Empty
Yeni mövzuMövzu: Futbolcunun sevgilisine yazdigi mektub   Futbolcunun sevgilisine yazdigi mektub EmptyB. Noy. 09, 2008 5:11 am

Əvvəla salam, ey mənim Marakana stadionu kimi möhtəşəm və əzəmətli sevgilim! Sən hələ də inanmırsan ki, mən səni Fuad Musayevin bir zamanlar AFFA-nı sevdiyi qədər sevirəm. Məni bu yoldan nə aldığım zədələr, nə də qırmızı vərəqələr çəkindirə bilməz. FİFA-nın qərarlarına and olsun ki, sən mənim olanadək hücumda olacaq və heç zaman offsayda düşməyəcəyəm. Unutma ki, bizim sevgimiz Beckhamın Viktoriyaya olan sevgisi qədər məşhur olacaq və mən sənə ürəyimdə Pelenin vurduğu qollar qədər yer ayıracağam.

Düzdür hərdən bu sevgidə Tərlan Əhmədov kimi avtoqollar vurmuşam, bəzən vurduğum toplar qapı tirindən qayıtsa da, qətiyyən ruhdan düşməyərək hücumlarımı davam etdirmişəm. Amma hərdən sənin mənim əsəblərimlə Amerikansayağı futbol oynamağın da arzuolunan deyil. Mənə münasibətində Azərbaycan futboluna edilməsi zəruri olan dəyişikliklər etməni arzulayıram. Əminəm ki, bu gündən möhkəm əsasları qoyulacaq sevgimiz Braziliya futbolu kimi davamlı, Alman futbolu kimi dəqiq və səlis, Türkiyə futbolu kimi coşqulu və ən əsası Azərbaycan futbolu kimi sürprizlərlə dolu olacaq..... Əvvəla salam, ey mənim Marakana stadionu kimi möhtəşəm və əzəmətli sevgilim! Sən hələ də inanmırsan ki, mən səni Fuad Musayevin bir zamanlar AFFA-nı sevdiyi qədər sevirəm. Məni bu yoldan nə aldığım zədələr, nə də qırmızı vərəqələr çəkindirə bilməz. FİFA-nın qərarlarına and olsun ki, sən mənim olanadək hücumda olacaq və heç zaman offsayda düşməyəcəyəm. Unutma ki, bizim sevgimiz Beckhamın Viktoriyaya olan sevgisi qədər məşhur olacaq və mən sənə ürəyimdə Pelenin vurduğu qollar qədər yer ayıracağam.

Düzdür hərdən bu sevgidə Tərlan Əhmədov kimi avtoqollar vurmuşam, bəzən vurduğum toplar qapı tirindən qayıtsa da, qətiyyən ruhdan düşməyərək hücumlarımı davam etdirmişəm. Amma hərdən sənin mənim əsəblərimlə Amerikansayağı futbol oynamağın da arzuolunan deyil. Mənə münasibətində Azərbaycan futboluna edilməsi zəruri olan dəyişikliklər etməni arzulayıram. Əminəm ki, bu gündən möhkəm əsasları qoyulacaq sevgimiz Braziliya futbolu kimi davamlı, Alman futbolu kimi dəqiq və səlis, Türkiyə futbolu kimi coşqulu və ən əsası Azərbaycan futbolu kimi sürprizlərlə dolu olacaq.....
Əvvələ qayıt Aşağa gitmek
https://sinif.azerbaijaniforum.com

Futbolcunun sevgilisine yazdigi mektub
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)